Dział Handlowy

Piotr Gruchalski

Dyrektor Handlowy

 

Warszawa

 

Tel: 732 622 651

E-mail: piotr@ekodom-oze.pl

Damian Grabowski

Doradca Techniczny

 

Woj. Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

 

Tel: 577 069 579

E-mail: damian@ekodom-oze.pl


Piotr Grabowski

Doradca Techniczny

 

Woj. Mazowieckie - północ, Podlaskie

 

Tel: 732 622 656

E-mail: piotr.g@ekodom-oze.pl


Rafał Lemański

Doradca Techniczny

 

Woj. Warmińsko-Mazurskie

 

Tel: 732 622 932

E-mail: rafal@ekodom-oze.pl

Dariusz Kopczeński

Doradca Techniczny

 

Woj. Łódzkie

 

Tel: 531 181 879

E-mail: dariusz@ekodom-oze.pl


Monika Krzyżanowska

Doradca Techniczny

 

Woj. Mazowieckie - południe, Lubelskie

 

Tel: 732 622 630

E-mail: monika@ekodom-oze.pl


Marek Sroka

Doradca Techniczny


Woj. Świętokrzyskie, Śląskie, Małopolskie

 

Tel: 500 207 572

E-mail: marek@ekodom-oze.pl

Ekodom Odnawialne Źródła Energii

ul. Ostródzka 129, 03-289 Warszawa

Biuro sprzedaży - ul. Piłsudskiego 1, 05-270 Marki

Tel: +48 732 622 651   E-mail: biuro@ekodom-oze.pl