Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Ładuj swój samochód elektryczny lub hybrydowy szybko, bezpiecznie i w połączeniu z fotowoltaiką za darmo, dzięki przydomowej stacji ładowania!

 

 

Jakie są korzyści posiadania ładowarki samochodowej?

Różnica tkwi w mocy ładowania, która przekłada się na czas potrzebny do naładowania baterii w samochodzie. 

Ładowanie samochodu poprzez standardowe gniazdo trwa ok. 12h (w zależności od modelu). Profesjonalne ładowarki samochodowe pozwalają skrócić ten czas co najmniej o połowę, a w przypadku tzw. "szybkiego ładowania" jest nawet zaledwie pół godziny do naładowania 80% stanu baterii.

Szybkość ładowania to nie wszystko, zadbaj o bezpieczeństwo. Wybierz stacje ładowania, które posiadają zabezpieczenie nadmiarowoprądowe oraz wyłączniki różnicowoprądowe. Zabezpiecz się przed niebezpiecznymi skutkami przeciążeń, zwarć oraz przepięć!

 

Jaką stację ładowania samochodu elektrycznego/hybrydy wybrać?

Specjalnie dla Naszych klientów do naszego asortymentu dołączyliśmy niemieckie stacje ładowania samochodów elektrycznych firmy Webasto.

Urządzenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a jego konstrukcja sprawia, że jest nadzwyczaj proste w obsłudze.

Posiada zabezpieczenie nadmiarowoprądowe i wyłączniki różnicowoprądowe oraz zintegrowaną elektronikę obsługującą komunikację między stacją a samochodem.

Konstrukcja urządzenia przewiduje montaż naścienny lub na dedykowanym do urządzenia słupku wykonanym na życzenie klienta.

 

Czy mój samochód jest kompatybilny ze stacją ładowania Webasto?

Stacja ładowania jest obecnie wyposażona w przewód do ładowania i wtyczkę łądowania Typu 2, która może być użyta do wszystkich samochodów elektrycznych wyposażonych w gniazdo ładowania Typu 2.

 

Czy stacja ładowania jest zabezpieczona przed nieautoryzowanym wykorzystaniem?

Stacje ładowania Webasto Pure są wyposażone w zamek, pozwalające na włączenie lub wyłączenie stacji. Stacja Live jest wyposażona w moduł identyfikacji RFID.

 

Czy mogę ładować jednocześnie kilka samochodów za pomocą stacji ładowania?

Nie, jedna stacja ładowania może ładować jeden samochód.

Ekodom Odnawialne Źródła Energii
ul. Mochtyńska 91, 03-289 Warszawa

Biuro sprzedaży - ul. Mochtyńska 91, 03-289 Warszawa

Tel: +48 732 622 800   e-mail: biuro@ekodom-oze.pl

Polityka prywatności i polityka cookies