Aktualności - ekodom

Fotowoltaika dla przedsiębiorców z Mazowsza

27.03.2018 Fotowoltaika dla przedsiębiorców z Mazowsza

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uruchomił dofinnsowanie na instalacje fotowoltaiczne.

 

więcej
Mazurskie Targi Agro Show

31.01.2018 Mazurskie Targi Agro Show

Przed nami czwarta edycja wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda - nie może nas tam zabraknąć! Znajdziecie nas w hali 3, stoisko 210. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Podpowiemy, jak uzyskać dofinansowanie na instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła. Pomożemy dobrać urządzenia i zaprojektujemy instalację.

Przygotowaliśmy także specjalne zniżki... Zapraszamy.

EXPO MAZURY

GRUNWALDZKA 55

14-100 OSTRÓDA

więcej
Podziękowanie Bal Sportowca Północnego Mazowsza

28.01.2018 Podziękowanie Bal Sportowca Północnego Mazowsza

Bal Sportowca Północnego Mazowsza Żuromin 2018.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie naszej firmy na tą wyjątkową uroczystość. Sport kształtuje charakter człowieka i dlatego też nasza firma popiera wszelkie inicjatywy związane z jego promocją. Bal sportowca 2018 był miejscem spotkania zarówno ludzi biznesu, samorządów, jak i ludzi kultury i sportu. Tylko dzięki takim inicjatywom, my przedsiębiorcy możemy pomóc sportowcom osiągnąć sukcesy i jednocześnie nawiązać nowe kontakty biznesowe.

więcej
Wyróżnienie Bal Sportowca Północnego Mazowsza

25.01.2018 Wyróżnienie Bal Sportowca Północnego Mazowsza

Miło nam poinformować o wyróżnieniu jakie otrzymaliśmy od społeczności północnego mazowsza, Kuriera przasnyskiego, mławskiego i żuromińskiego.Cieszy nas, że darzą nas Państwo tak dużym zaufaniem. Nasza praca i zaangażowanie przy projektach gminnych zostały przez was zauważone.
Popieramy takie inicjatywy jakim jest Bal Sportowca Północnego Mazowsza. Doceniamy fakt, że dzisiejsza młodzież w dobie PlayStation i telefonów komórkowych umie przewartościować priorytety.

Sami wynajmujemy salę gimnastyczną i z naszymi klientami „haratamy w gałę". Każda taka inicjatywa będzie przez nas wspierana.

więcej
Fotowoltaika dotacje mazowieckie

23.01.2018 Fotowoltaika dotacje mazowieckie

Informujemy, że na posiedzeniu Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w dniu 21 grudnia 2017 r. ustalono kalendarium naboru wniosków o dofinansowanie ze środków Funduszu na 2018 rok (podstawa prawna: Uchwała Nr 2872/17 z dnia 21.12.2017 r.).

więcej

Ekodom Odnawialne Źródła Energii

ul. Jesiennych liści 35

03-289 Warszawa

T: +48 732 622 650    E: biuro@ekodom-oze.pl